WERYFIKACJA WIEKU

18+

Panel hurtowy firmy Tobacco Concept Factory przeznaczony jest wyłącznie dla osób pełnoletnich zawiera informacje handlowe przeznaczone do celów handlowych pomiędzy firmami zajmującymi się dystrybucją i handlem wyrobami tytoniowymi. Wchodząc na panel hurtowy, oświadczasz, że jesteś osobą pełnoletnią oraz wyrażasz chęć zapoznania się z ofertą firmy.

O nas

Tobacco Concept Factory powstało w 2003 roku

Nasza historia

Współpraca skrojona na miarę

Firma na początku swojej działalności zajmowała się dystrybucją wyrobów i akcesoriów tytoniowych. W 2007 roku wprowadzone zostały liquidy, e-papierosy i akcesoria do wapowania. W 2019 roku dodano do asortymentu woreczki nikotynowe. Firma TCF wiodącym na Polskim rynku dystrybutorem woreczków nikotynowych. 

W Maju 2020 roku wprowadzono karty aromatyzujące Totem Fresh Mint, które bardzo dobrze przyjęły się przez konsumenta za sprawą doskonałej jakości aromatu mięty. Obecnie TCF współpracuje z polskimi i międzynarodowymi sieciami handlowymi oraz krajowymi hurtowniami i sklepami specjalistycznymi zajmującymi się dystrybucją wyrobów tytoniowych, e-papierosów, liquidów, woreczków nikotynowych, a także akcesoriów do wapowania. 

Shopping Cart